Kolegium Elektorów

Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej

red. Wojciech Pasaman

Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

  • Koszelnik Piotr
  • Kozłowski Aleksander
  • Lichołai Lech
  • Miller Bartosz
  • Papciak Dorota
  • Siwowski Tomasz
  • Słyś Daniel
  • Ślęczka Lucjan
  • Tchórzewska-Cieślak Barbara
  • Krasoń Joanna
  • Plewako Zbigniew
  • Pochwat Kamil

 Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

  • Burghardt Andrzej
  • Dołęga Bogusław
  • Gierlak Piotr
  • Kawalec Andrzej
  • Majka Andrzej
  • Marciniec Adam
  • Nowotnik Andrzej
  • Orkisz Marek
  • Perłowski Ryszard
  • Rogalski Tomasz
  • Sęp Jarosław
  • Strzelczyk Piotr
  • Zielecki Władysław
  • Bednarz Arkadiusz
  • Lis Tomasz
  • Mieszkowicz-Rolka Alicja
  • Szumski Marek
  • Szybicki Dariusz
  • Żyłka Łukasz

 Wydział Chemiczny

  • Antos Dorota
  • Bukowska Agnieszka
  • Kuźniar Anna
  • Mossety-Leszczak Beata
  • Oleksy Mariusz
  • Oliwa Rafał
  • Potoczek Marek
  • Ruman Tomasz
  • Bochenek Roman
  • Ciszkowicz Ewa

 Wydział Elektrotechniki i Informatyki

  • Bogusz Piotr
  • Gniewek Lesław
  • Hanus Robert
  • Jankowski-Mihułowicz Piotr
  • Kluska Jacek
  • Kolek Andrzej
  • Strzałka Dominik
  • Świder Zbigniew
  • Klepacki Dariusz
  • Rzońca Dariusz
  • Sadolewski Jan
  • Samolej Sławomir

 Wydział Zarządzania

  • Kud Krzysztof
  • Lew Grzegorz
  • Ostasz Grzegorz
  • Prendecki Krzysztof
  • Śmieszek Mirosław
  • Tereszkiewicz Krzysztof
  • Zamoyski Grzegorz
  • Zatwarnicka-Madura Beata
  • Dobrzański Paweł
  • Rejman-Zientek Magdalena
  • Stecko Justyna
  • Szydełko Alfred
  • Wyrwa Dariusz

 Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

  • Górnicki Jarosław
  • Jasiukiewicz Czesław
  • Rzepka Beata
  • Włoch Iwona
  • Bednarz Urszula
  • Wolski Sławomir

 Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz w Stalowej Woli

  • Trytek Andrzej
  • Chmielowiec Andrzej

 Jednostki międzywydziałowe

  • Gardzińska Adrianna
  • Kania Katarzyna

 Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami

  • Kozłowska-Bogusz Agnieszka
  • Trojanowska Paulina
  • Urjasz-Tryba Urszula
  • Zawisza Halina

 Przedstawiciele studentów

  • Chohura Kamil
  • Drążek Norbert
  • Goc Jan
  • Gul Piotr
  • Haręzga Justyna
  • Haręzga Kamila
  • Juszkiewicz Dorota
  • Juszkiewicz Ewa
  • Kantorowicz Michał
  • Klimczyk Michał
  • Korszniak Jadwiga
  • Kutyła Łukasz
  • Nowakowski Krzysztof
  • Rozner Katarzyna
  • Sadecka Ewelina
  • Telesz Krystian
  • Tlałka Filip
  • Wójtowicz Michał
  • Zawada Damian

 Przedstawiciel doktorantów

  • Kuźniar Michał

Zasady funkcjonowania systemu elektronicznego głosowania w wyborach Przewodniczącego, Zastępcy Przewodniczącego, Sekretarza, Komisji Skrutacyjnej Kolegium Elektorów

Pliki do pobrania

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję